↗ Since 2005
Biz Kimiz ?

Siz de deniz sevdalılarından mısınız? O halde bir yat turuna ne dersiniz? Tiramola Yachting ile güzel bir yat gezisine merhaba deyin! Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile sizlere sunduğumuz hizmetten memnuniyet odaklı ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz. İstediğiniz turlara Tiramola Yachting kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turların yanı sıra birçok ekstra hizmetlere de önem vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilemekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile günlerinizi renklendirmek için; Tiramola Yachtingekibi olarak daima sizlerleyiz. Peki hangi turları düzenliyoruz?

  • Yatta Doğum Günü Partisi

  • BALIK TURLARI

  • SÖZ NİŞAN

  • GUN BATIMINDA AKŞAM YEMEĞİ

  • Çeşme Yat Kiralama

  • Yatta Bekarlığa Veda Partisi

  • Yatta Evlilik Teklifi

Ovacık / Çeşme’de verdiğimiz yat hizmetine; irtibat bilgilerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine Instagram adresimizden detaylı gönderilerimize rahatlıkla ulaşabilir, müşteri yorumlarımıza bakarak; yat firmamızın güvenirliğini kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Bizler; siz müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 çalışmakta ve gelişmekteyiz. Tiramola Yachting ile her sene gelişmeye ve yenilenmeye hazır olun!

Yatlarımızın Kapasitesi Ve Verdiğimiz Hizmetler

2 kişiden 20 kişiye kadar değişiklik gösteren yat kapasitelerimiz, tüm yolcuların rahatlığı için dizayn edilmiştir. Özel konseptler ile dizayn edilen yatlarımızda; öncelik müşteriler ile belirlenen konseptlere uyum sağlamaktır. Catering şirketi ile anlaşmalı olan firmamız; yemek – içecek konularında profesyonel hizmet sunmaktadır. Kaptanımız gerekli eğitimleri almış olup, güvenli bir yolculuk için sizlere tüm turlarda eşlik etmektedir. Keyifli turunuzun ve anın tadını çıkarmanız için dilerseniz servis elamanlarımız da tur boyunca sizlerle olmaktadır.

Rota oluşturmak hiç bu kadar pratik olmadı diyeceksiniz. Tiramola Yachting ile isterseniz kendi rotanızı kaptanımız yardımı ile oluşturabilir, isterseniz de sizler için oluşturduğumuz rotalardan birisini seçerek; bu stresten uzak bir tura çıkabilirsiniz. Ekstra hizmetlere tabi tuttuğumuz drone ile çekim, transfer hizmeti, özel yiyecek içecek servisi ve özel konsept firmamıza daha önceden bildirildiği üzere turunuzundan hemen önce hazırlanarak, yerine getirilmektedir. Bu nedenle Tiramola Yachting erken rezervasyon yaptırmak çok önemli! Sizlerde hemen iletişim numaramızdan bize ulaşabilir, keyifli vakitlerinizi önceden planlayabilirsiniz.

Call To Ask Any Queary

+90 532 465 71 32

↗ Tanıtım Filmleri
Videoyu İzle
↗ What Our Customers
Say About Us
Google Business
Haritada Biz
Hemen Ara Whatsapp